Førdehuset, laurdag 3. desember
Resultat innleiande kampar dameklassa:
Pulje 1:
Høyang - Balestrand 2-1
Sogndal 1 - Tambarskjelvar 0-2
Balestrand - Tambarskjelvar 1-0
Høyang - Sogndal 1 1-2
Balestrand - Sogndal 1 1-2
Tambarskjelvar - Høyang 0-2
Tabell pulje 1
Høyang 3 2 0 1 5-3 6 poeng
Sogndal 1 3 2 0 1 4-4 6 poeng
Balestrand 3 1 0 2
3-4 3 poeng
Tabarskjelvar 3 1 0 2
2-3 3 poeng
Pulje 2:
Stryn - Sogndal 2 1-1
Syril - Førde 4-1
Førde - Stryn 1-0
Sogndal 2 - Syril 0-1
Stryn - Syril 0-0
Førde - Sogndal 2 0-1
Tabell pulje 2
Syril 3 2 1 0 5-1 7 poeng
Sogndal 2 3 1 1 1 2-2 4 poeng
Førde 3 1 0 2
2-5 3 poeng
Stryn 3 0 2 1 1-2 2 poeng
Resultat sluttspelkampar dameklassa:
Kvartfinalar:
Høyang - Stryn 3-0
Sogndal 2 - Balestrand 2-0
Syril - Tambarskjelvar 2-0
Sogndal 1 - Førde 2-3 (etter straffesparkkonkurranse)
Semifinalar:
Høyang - Sogndal 2 0-2
Syril - Førde 3-0
Finale:
Sogndal 2 - Syril 0-2
Resultat innleiande kampar herreklassa:
Pulje 1
Anga 1 - Jølster 1 2-1
Sogndal - AHIL 2-1
Bremanger - Førde 2 0-1
AHIL - Anga 1 1-1
Jølster 1 - Bremanger 1-3
Førde 2 - Sogndal 2-0
Sogndal - Jølster 1 1-0
Anga 1 - Bremanger 1-1
Førde 2 - AHIL 2-0
Bremanger - Sogndal 2-4
Jølster 1 - AHIL 1-0
Anga 1 - Førde 2 1-1
Sogndal - Anga 1 2-1
AHIL - Bremanger 3-1
Førde 2 - Jølster 1 2-2
Tabell pulje 1
Sogndal 5 4 0 1 9 - 6 12
Førde 2 5 3 2 0 8 - 3 11
Anga 1 5 1 3 1 6 - 6 6
AHIL 5 1 1 3 5 - 7 4
Bremanger 5 1 1 3 7 - 10 4
Jølster 1 5 1 1 3 5 - 8 4
Pulje 2
Førde 1 - Tambarskjelvar 4-1
Fure 2 - Anga 2 1-1
Høyang - Sandane 2-4
Anga 2 - Førde 1 0-5
Tambarskjelvar - Høyang 0-3
Sandane - Fure 2 3-0
Fure 2 - Tambarskjelvar 1-0
Førde 1 - Høyang 1-2
Sandane - Anga 2 3-1
Høyang - Fure 2 1-0
Tambarskjelvar - Anga 2 1-1
Førde 1 - Sandane 2-1
Fure 2 - Førde 1 1-3
Anga 2 - Høyang 2-6
Sandane - Tambarskjelvar 1-4
Tabell pulje 2
Førde 1 5 4 0 1 15 - 5 12
Høyang 5 4 0 1 14 - 7 12
Sandane 5 3 0 2 12 - 9 9
Tambarskjelvar 5 1 1 3 6 - 10 4
Fure 2 5 1 1 3 3 - 8 4
Anga 2 5 0 2 3 5 - 16 2
Pulje 3
Førde 3 - Gaular 2 1-0
Fure 1 - Balestrand 2-2
Florø - Stryn 3 6-1
Balestrand - Førde 3 0-1
Gaular 2 - Florø 0-7
Stryn 3 - Fure 1 1-1
Fure 1 - Gaular 2 1-0
Førde 3 - Florø 0-2
Stryn 3 - Balestrand 1-4
Florø - Fure 1 3-1
Gaular 2 - Balestrand 0-1
Førde 3 - Stryn 3 1-3
Fure 1 - Førde 3 1-0
Balestrand - Florø 2-1
Stryn 3 - Gaular 2 2-1
Tabell pulje 3
Florø 5 4 0 1 19 - 4 12
Balestrand 5 3 1 1 9 - 5 10
Fure 1 5 2 2 1 6 - 6 8
Stryn 3 5 2 1 2 8 - 13 7
Førde 3 5 2 0 3 3 - 6 6
Gaular 2 5 0 0 5 1 - 12 0
Pulje 4
Eid - Stryn 2 1-2
Førde 4 - Vik 0-4
Jølster 2 - Eid 3-2
Stryn 2 - Førde 4 5-1
Vik - Jølster 2 1-0
Eid - Førde 4 7-0
Vik - Eid 2-4
Stryn 2 - Jølster 2 1-0
Vik - Stryn 2 1-5
Jølster 2 - Førde 4 1-2
Tabell pulje 4
Stryn 2 4 4 0 0 13 - 3 12
Eid 4 2 0 2 14 - 7 6
Vik 4 2 0 2 8 - 9 6
Jølster 2 4 1 0 3 4 - 6 3
Førde 4 4 1 0 3 3 - 17 3
Pulje 5
Atløy - Gaular 1 0-4
Førde 5 - Stryn 1 0-8
Dale - Atløy 4-0
Gaular 1 - Førde 5 3-0
Stryn 1 - Dale 1-0
Atløy - Førde 5 3-1
Stryn 1 - Atløy 7-1
Gaular 1 - Dale 3-2
Stryn 1 - Gaular 1 4-0
Dale - Førde 5 2-0
Tabell pulje 5
Stryn 1 4 4 0 0 20 - 1 12
Gaular 1 4 3 0 1 10 - 6 9
Dale 4 2 0 2 8 - 4 6
Atløy 4 1 0 3 4 - 16 3
Førde 5 4 0 0 4 1 - 16 0
Resultat sluttspelkampar herreklassa:
1/8-finalar
Sogndal - Sandane 5-3 (etter straffesparkkonkurranse)
Florø - Stryn 3 3-1
Førde 1 - Fure 1 6-0
Stryn 1 - Vik 1-0
Eid - Gaular 1 5-2 (etter ekstraomgangar)
Balestrand - Anga 1 4-1
Stryn 2 - Dale 4-0
Førde 2 - Høyang 2-0
Kvartfinalar
Sogndal - Florø 0-3
Førde 1 - Eid 1-0
Stryn 1 - Balestrand 3-1
Stryn 2 - Førde 2 1-2
Semifinalar
Florø - Førde 1 2-3
Stryn 1 - Førde 2 3-1
Finale
Førde 1 - Stryn 1 1-0
|
|