Fotballsesongen 2013




Sparebank Vest Cup 2013

Nordfjordhallen, laurdag 19. januar


J13/14 A-sluttspel:  
1. Tornado Mňl°y 
2. Stryn 2
3. Stryn 1
4. ┼heim 2

J13/14 B-sluttspel: 
1. Hornindal 
2. ┼heim 
3. Vikane 

J15/16 A-sluttspel: 
1. Tornado Mňl°y 
2. Hafslo 
3. Vikane 
3. Selje 

J15/16 B-sluttspel: 
1. Davik/Leirgulen
2. Loen 1
3. Svelgen 
4. Loen 2

G15 A-sluttspel: 
1. Volda 1 
2. Eid 1
3. Skav°ypoll
4. Flor°

G15 B-sluttspel: 
1. Eid 2
2. Svelgen 
3. Tornado Mňl°y 
3. Svelgen 

G16 A-sluttspel:
1. Flor° 1
2. Flor° 2
3. Tornado Mňl°y 1
3. Selje 
 
G16 B-sluttspel: 
1. Bremanger 
2. Skav°ypoll
3. Volda 1
3. Volda 2



Klasse Heimelag Bortelag Resultat
LG 12 Flor° 3 - Skav°ypoll 1 7-1
LG 12 Skav°ypoll 2 - Selje 2-4
LG 11 TMFK - Eid 2 3-3
LG 11 Skav°ypoll - Flor° 1 1-3
LJ Eid 1 - Selje 0-2
LJ Eid 2 - ┼heim 2-3
LG 12 Flor° 1 - TMFK 1 3-4
LG 11 Eid 1 - Vikane 2-2
LG 12 Flor° 4 - TMFK 2 2-3
LJ Hornindal - Hafslo 0-5
LG 11 Hornindal - Flor° 4 2-5
LG 11 Flor° 1 - TMFK 7-2
LG 12 Eid - Bremanger 0-2
LJ ┼lfoten - Flor° 0-6
LG 12 Flor° 4 - Skav°ypoll 1 2-1
LG 12 TMFK 1 - Selje 3-2
LG 12 Flor° 1 - Skav°ypoll 2 4-0
LG 11 Flor° 3 - Eid 1 2-1
LG 11 Eid 2 - Flor° 4 4-1
LJ ┼heim - Hafslo 0-1
LG 11 Vikane - Hornindal 6-0
LG 11 Flor° 3 - TMFK 3-2
LG 12 Bremanger - Flor° 1 0-3
LG 12 Flor° 5 - Selje 3-4
LG 11 Skav°ypoll - Flor° 2 0-1
LJ ┼lfoten - Eid 1 0-6
LG 12 Skav°ypoll 1 - Eid 2-4
LJ Hornindal - Eid 2 0-1
LG 12 TMFK 2 - Flor° 2 4-2
LG 11 Flor° 4 - Vikane 2-3
LG 11 Flor° 2 - TMFK 3-1
LG 11 Eid 1 - Hornindal 3-1
LJ Selje - Flor° 4-4
LG 12 TMFK 1 - Skav°ypoll 2 2-3
LG 12 Selje - Flor° 1 3-4
LG 11 Eid 2 - Skav°ypoll 3-2
LG 11 Flor° 3 - Vikane 5-3
LJ Eid 2 - Hafslo 3-1
LG 12 Eid - Flor° 4 0-2
LG 11 Flor° 4 - Eid 1 4-0
LG 12 Flor° 5 - TMFK 2 1-4
LG 12 Flor° 2 - Skav°ypoll 1 7-0
LG 12 Skav°ypoll 2 - Flor° 3 7-2
LJ Selje - ┼heim 3-2
LJ Flor° - Eid 1 5-0
LG 12 Flor° 2 - Selje 4-3
LG 12 Flor° 3 - Bremanger 7-1
LG 12 Flor° 5 - TMFK 1 3-5
LG 11 TMFK - Skav°ypoll 1-1
LG 11 Vikane - Flor° 2 5-1
LJ ┼lfoten - Hornindal 3-0
LJ Eid 2 - Selje 1-4
LG 12 Skav°ypoll 1 - TMFK 2 3-4
LG 11 Hornindal - Flor° 3 3-4
LG 12 Flor° 3 - Eid 5-1
LJ Eid 1 - ┼heim 3-3
LG 11 Flor° 2 - Eid 2 1-4
LG 12 Skav°ypoll 2 - Flor° 5 1-10
LG 12 Bremanger - Flor° 2 2-5
LG 12 TMFK 1 - Flor° 4 3-0
LJ Hafslo - ┼lfoten 3-0
LJ Flor° - Hornindal 7-0
Gruppe 1 Gutte 15 TMFK - Skav°ypoll 1-4
Gruppe 1 Gutte 15 Eid 2 - Volda 2 3-2
Gruppe 1 SMJ ┼heim 1 - Stryn 2 1-2
Gruppe 2 Gutte 15 Eid 1 - Volda 1 4-3
Gruppe 2 Gutte 15 Bremanger - Loen 0-1
Gruppe 1 SMJ TMFK - Vikane 4-0
Gruppe 1 Gutte 16 Flor° 1 - TMFK 2 6-0
Gruppe 1 Gutte 16 Volda 1 - Volda 2 3-0
Gruppe 2 SMJ Stryn 1 - ┼heim 2 1-2
Gruppe 1 Gutte 15 Flor° - TMFK 6-1
Gruppe 1 Gutte 15 Skav°ypoll - Eid 2 4-3
Gruppe 1 SMJ Stryn 2 - TMFK 1-5
Gruppe 2 Gutte 15 Svelgen - Eid 1 0-5
Gruppe 2 Gutte 15 Volda 1 - Bremanger 7-1
Gruppe 1 SMJ Vikane - ┼heim 1 0-5
Gruppe 1 Gutte 16 Flor° 2 - Flor° 1 6-5
Gruppe 1 Gutte 16 TMFK 2 - Volda 1 0-2
Gruppe 2 SMJ ┼heim 2 - Hornindal 1-1
Gruppe 1 Jenter TMFK - Loen 2 4-0
Gruppe 1 Jenter Hafslo - Davik/Leirgulen 3-1
Gruppe 2 Jenter Loen 1 - Selje 0-2
Gruppe 2 Jenter Svelgen - Vikane 1-5
Gruppe 1 Gutte 15 Volda 2 - Flor° 0-8
Gruppe 1 SMJ ┼heim 1 - TMFK 0-3
Gruppe 1 Gutte 15 TMFK - Eid 2 4-1
Gruppe 2 Gutte 15 Loen - Svelgen 1-1
Gruppe 1 SMJ Stryn 2 - Vikane 5-0
Gruppe 2 Gutte 15 Eid 1 - Bremanger 5-1
Gruppe 2 Gutte 16 TMFK 1 - Skav°ypoll 7-1
Gruppe 2 SMJ Stryn 1 - Hornindal 1-0
Gruppe 2 Gutte 16 Selje - Bremanger 2-0
Gruppe 1 Gutte 16 Volda 2 - Flor° 2 3-1
Gruppe 1 Gutte 16 Flor° 1 - Volda 1 5-0
Gruppe 1 Jenter Loen 2 - Hafslo 1-4
Gruppe 1 Jenter Davik/Leirgulen - TMFK 0-3
B-sluttspel SMJ Vikane - Hornindal 0-4
Gruppe 2 Jenter Selje - Svelgen 7-0
Gruppe 2 Jenter Vikane - Loen 1 4-0
Gruppe 1 Gutte 15 Skav°ypoll - Volda 2 3-3
B-sluttspel SMJ ┼heim 1 - Vikane 4-2
Semi A SMJ TMFK - Stryn 1 *1-1
Semi A SMJ ┼heim 2 - Stryn 2 0-1
Gruppe 1 Gutte 15 Eid 2 - Flor° 2-4
Gruppe 2 Gutte 15 Volda 1 - Loen 5-0
Gruppe 2 Gutte 15 Bremanger - Svelgen 1-4
Finale A SMJ Tmfk - Stryn 2 1-0
B-sluttspel SMJ Hornindal - ┼heim 1 3-3
Gruppe 2 Gutte 16 Skav°ypoll - Selje 0-9
Gruppe 2 Gutte 16 Bremanger - TMFK 1 3-0
Gruppe 1 Gutte 16 TMFK 2 - Volda 2 1-1
Gruppe 1 Gutte 16 Volda 1 - Flor° 2 0-3
Gruppe 1 Jenter TMFK - Hafslo 3-1
Gruppe 1 Jenter Loen 2 - Davik/Leirgulen 0-0
Gruppe 2 Jenter Loen 1 - Svelgen 4-0
Gruppe 2 Jenter Selje - Vikane 1-4
Gruppe 1 Gutte 15 Volda 2 - TMFK 0-4
Gruppe 1 Gutte 15 Flor° - Skav°ypoll 1-1
Gruppe 2 Gutte 15 Loen - Eid 1 1-12
Gruppe 2 Gutte 15 Svelgen - Volda 1 1-5
Gruppe 2 Gutte 16 TMFK 1 - Selje 2-3
Gruppe 2 Gutte 16 Skav°ypoll - Bremanger 3-2
Gruppe 1 Gutte 16 Volda 2 - Flor° 1 1-7
Gruppe 1 Gutte 16 Flor° 2 - TMFK 2 4-1
Semi B Jenter Davik/Leirgulen - Svelgen 1-0
Semi B Jenter Loen 1 - Loen 2 3-1
Semi B Gutte 15 Tmfk - Svelgen 2-3
Semi B Gutte 15 Loen - Eid 2 1-2
Semi B Gutte 16 Volda 1 - Skav°ypoll 2-5
Semi B Gutte 16 Bremanger - Volda 2 2-4
Semi A Jenter Tmfk - Selje 6-0
Semi A Jenter Vikane - Hafslo 3-5
Semi A Gutte 15 Flor° - Volda 1 1-3
Semi A Gutte 15 Eid 1 - Skav°ypoll 1-0
Semi A Gutte 16 Flor° 1 - Tmfk 1 3-2
Semi A Gutte 16 Selje - Flor° 2 2-2*
Finale B Gutte 15 Svelgen - Eid 2 1-4
Finale B Jenter Davik/Leirgulen - Loen 1 2-0
Finale B Gutte 16 Skav°ypoll - Bremanger 2-4
Finale A Gutte 15 Volda 1 - Eid 1 3-2
Finale A Jenter Tmfk - Hafslo 2-0
Finale A Gutte 16 Flor° 1 - Flor° 2 6-3