|
Soneturnering
G/J 95
|
Eid
Idrettspark, 1. februar
Jenter Nordfjord-Sunnfjord 0-2 (0-2)
0-1 Henriette Jagedal,straffe, Florø (16. min)
0-2 Malene Sundsøy, Florø (18. min)
Gutar Nordfjord - Sunnfjord 0-1 (0-0)
0-1 Stefan Aase, Florø (35. min)
Jenter Sunnfjord-Sogn 2-3 (0-1)
0-1 Lea Lefdal Jensen, Kaupanger (18. min)
0-2 Oline Lønning, Balestrand (29. min)
1-2 Sara Eriksen, Førde (36. min)
1-3 Rebecca Steinheim Brun, Jotun (41. min)
2-3 Helle Bang Olsen, Florø (43. min)
Gutar Sunnfjord - Sogn 3-1 (2-0)
1-0 Eirik Kvamme, Gaular (1. min)
2-0 Peter Aase, Florø (20. min)
3-0 Peter Aase, Florø (30. min)
3-1 Markus Tonning, Høyang (42. min)
Jenter Nordfjord-Sogn 1-7 (0-3)
0-1 Lea Lefdal Jensen, Kaupanger (4. min)
0-2 Synne Kristiansen, Sogndal (12. min)
0-3 Synne Kristiansen, Sogndal (23. min)
0-4 Oline Lønning, Balestrand (28. min)
0-5 Rebecca Steinheim Brun, Jotun (29. min)
0-6 Runa Buene, Kaupanger (34. min)
0-7 Oline Lønning, Balestrand (36. min)
1-7 Serina Borgund, Eid (41. min)
Gutar Nordfjord-Sogn 6-0 (4-0)
1-0 Aaron Nyemah, Sandane (4. min)
2-0 Aaron Nyemah, Sandane (8. min)
3-0 Vebjørn Nord Haugland, Haugen (19. min)
4-0 Tor Erik Tvendesæter Kupen, Skavøypoll (21. min)
5-0 Magnus Strøm, Eid (26. min)
6-0 Erik Rotihaug, Eid (50. min)
Tabell jenter:
Sogn 2 2 0 0 10-3 6
Sunnfjord 2 1 0 1 4-3
3
Nordfjord 2 0 0 2 1-9 0
Tabell gutar:
Sunnfjord 2 2 0 0 4-1 6
Nordfjord 2 1 0 1 6-1 3
Sogn 2 0 0 2 1-9 0
|
|
|
Nordfjord J95
|
|
Bak frå venstre: Kristian Andal (trenar), Miriam Lefdal
(Stryn), Malene Joensen (Davik/Leirgulen), Benedikte Flataker
(Skavøypoll), Sofie Hove (Selje), Therese Dahl Eide (Eid),
Birgitte Sunde (Skavøypoll), Katrine Sunde (Skavøypoll),
Emilie Andal (Tornado Måløy), Julia Røed (Eid) og Frank
Johansen (trenar).
Framme frå venstre: Julie Fosse Førde (Bremanger), Maren M.
Heggedal (Skavøypoll), Sara Kleppe (Breimsbygda), Tone Helen Røyset
(Selje), Miriam Kvandal (Sandane), Maren Rosø (Sandane), Elise Heien
Hansen (Sandane), Sigrid Heien Hansen (Sandane) og Serina Borgund
(Eid).
|
|
Nordfjord G95
|
|
Bak frå venstre: Aaron Nyemah (Sandane), Vegard Øien (Eid),
Erik Rotihaug (Eid), Magnus Strøm (Eid), August Skjerven
(Eid), Sigbjørn Refvik (Tornado Måløy), Eirik Kvalheim
(Tornado Måløy), Gøran Larsen (Bremanger), Erik Sunde (Loen)
og Magne Elde (trenar).
Framme frå venstre: Vebjørn Nord Haugland (Haugen), Tor Erik
Tvendesæter Kupen (Skavøypoll), Jan Olav Humborstad (Haugen),Øyvind Gangsø
(Skavøypoll), Andreas Karlsen (Eid), Nicolas Karlsen (Skavøypoll),
Henrik Gjerde (Tornado Måløy) og Martin Grøttå (Selje).
|
|
Sunnfjord J95
|
|
Bak frå venstre: Cecilie Nondal (Gaular), Synnøve Lunde
(Gaular), Henriette Jagedal (Florø), Helle Bang Olsen (Florø),
Emilie S. Verhage (Florø), Malene Sundsøy (Florø), Ane
Byrkjeland (Førde), Marianne Laugerud (Førde) Mariell
Gjesdal (Førde) og Hugo Fretland (trenar).
Framme frå venstre: Mona Wiik, (Førde), Marte Holm (Svelgen),
Trine Einevold (Tambarskjelvar), Stine Sund (Askvoll Holmedal),
Taja Shanker (Svelgen), Sara Eriksen (Førde), Sigrid Hopen Eliasson
(Florø), Camilla Fauske-Viken (Førde) og Ingrid Hovland
(Dale).
|
Sunnfjord G95
|
Rett namn ut i frå plassering på bildet kjem seinare.
Gunnar Nautdal (trenar)
Einar Aase, Dale IL
Jørgen Kjosaas, Dale IL
Joakim Husevåg, Florø SK
Erlend Hove, Florø SK
Runar Åmot, Florø SK
Stefan Aase, Florø SK
Peter Aase, Florø SK
Runar Hove, Florø SK
Simen Halvorsen, Florø SK
Kristoffer Ryland, Florø SK
Aksel Bauge, Florø SK
Andreas Olset, Førde IL Fotball
Erlend Taule, Førde IL Fotball
Eirik Kvamme, Gaular IL
Oddne Årdal, Jølster IL
Andre Sølvberg, Tambarskjelvar IL
Henrik Hundershagen, Tambarskjelvar IL
Jakob Storevik, Tambarskjelvar IL
|
Sogn J95
|
Bak frå venstre: Ann Helen Lægreid (trenar), Synne
Kristiansen (Sogndal), Lea Lefdal Jensen (Kaupanger), Ingrid Øien
(Kaupanger), Runa Buene (Kaupanger), Susanne England
Reppen (Sogndal), Rebecca Steinheim Brun (Jotun), Oline Lønning
(Balestrand), Ida Dalaker (Kaupanger) og Linda Bolstad (Lærdal).
Midterst frå venstre: Andrea Voll (Lærdal), Ingrid
Ulvestad (Høyang), Jeanette Harbakk (Vik), Martine Wolff
Nesse (Balestrand), Malin Øyre (Jotun) og Ida K. Nesse (Balestrand).
Framme frå venstre: Tonje Neshagen (Lærdal) og Birthe
Hillestad (Sogndal).
|
Sogn G95
|
Bakerst frå venstre: Knut Hauge (trenar), Rune Frækaland
(Sogndal Fotball), Truls Hovland (Årdalstangen), Bjørnar
Hove (Sogndal), Kristoffer Valsvik (Vik), Kristoffer Kalstad
(Høyang), Sander N. Grønli (Høyang), Atle Loopstra (Vik)
og Håvard Lefdal Hove (Syril).
Midterst frå venstre: Torbjørn Borlaug (Aurland), Olve Øvstetun
(Sogndal), Robert Kjønås (Høyang), Anders Veum (Aurland),
Martin Hollevik (Jotun), Birk Isane (Balestrand), Markus
Tonning (Høyang) og Morten Alræk (Høyang).
Framme frå venstre: Geir Stenehjem (Sogndal) og Lars Jørgen Kjervik
(Bjørn).
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| | |