Fotballsesongen 2008
Haugen Fotball
Terminliste 3. divisjon avdeling 16
1. serierunde
Laurdag
12.04.
1600
TMFK
-
Stryn
Laurdag
12.04.
1400
Selje
-
Fjøra
Laurdag
12.04.
1600
Florø
-
Eid
Laurdag
12.04.
1600
Førde
-
Årdal
Laurdag
12.04.
1400
Høyang
-
Skavøypoll
Måndag
14.04.
1900
Kaupanger
-
Sogndal 2
2. serierunde
Laurdag
19.04.
1400
Stryn
-
Kaupanger
Laurdag
19.04.
1400
Fjøra
-
TMFK
Laurdag
19.04.
1600
Eid
-
Selje
Laurdag
19.04.
1500
Årdal
-
Florø
Laurdag
19.04.
1600
Skavøypoll
-
Førde
Måndag
21.04.
1900
Sogndal 2
-
Høyang
3. serierunde
Fredag
25.04.
1830
Kaupanger
-
Fjøra
Laurdag
26.04.
1600
TMFK
-
Eid
Laurdag
26.04.
1600
Selje
-
Årdal
Laurdag
26.04.
1600
Florø
-
Skavøypoll
Laurdag
26.04.
1600
Førde
-
Høyang
Måndag
28.04.
1900
Stryn
-
Sogndal 2
4. serierunde
Laurdag
03.05.
1400
Høyang
-
Florø
Laurdag
03.05.
1600
Skavøypoll
-
Selje
Laurdag
03.05.
1500
Årdal
-
TMFK
Laurdag
03.05.
1600
Eid
-
Kaupanger
Fredag
02.05.
1900
Fjøra
-
Stryn
Måndag
05.05.
1900
Sogndal 2
-
Førde
5. serierunde
Onsdag
14.05.
1900
Kaupanger
-
Årdal
Fredag
16.05.
1900
TMFK
-
Skavøypoll
Fredag
16.05.
1700
Selje
-
Høyang
Fredag
16.05.
1800
Florø
-
Førde
Fredag
16.05.
1900
Stryn
-
Eid
Måndag
12.05.
1900
Sogndal 2
-
Fjøra
6. serierunde
Laurdag
24.05.
1600
Førde
-
Selje
Laurdag
24.05.
1400
Høyang
-
TMFK
Laurdag
24.05.
1400
Skavøypoll
-
Kaupanger
Laurdag
24.05.
1600
Årdal
-
Stryn
Fredag
23.05.
1900
Eid
-
Fjøra
Måndag
26.05.
1900
Sogndal 2
-
Florø
7. serierunde
Laurdag
31.05.
1500
Kaupanger
-
Høyang
Laurdag
31.05.
1600
TMFK
-
Førde
Laurdag
31.05.
1500
Selje
-
Florø
Fredag
30.05.
1900
Fjøra
-
Årdal
Laurdag
31.05.
1600
Stryn
-
Skavøypoll
Måndag
02.06.
1900
Eid
-
Sogndal 2
8. serierunde
Laurdag
07.06.
1600
Florø
-
TMFK
Laurdag
07.06.
1600
Førde
-
Kaupanger
Laurdag
07.06.
1400
Høyang
-
Stryn
Laurdag
07.08.
1400
Skavøypoll
-
Fjøra
Laurdag
07.06.
1600
Årdal
-
Eid
Måndag
09.06.
1900
Sogndal 2
-
Selje
9. serierunde
Laurdag
14.06.
1400
Kaupangar
-
Florø
Fredag
13.06.
1900
TMFK
-
Selje
Laurdag
14.06.
1600
Eid
-
Skavøypoll
Laurdag
14.06.
1600
Fjøra
-
Høyang
Laurdag
14.06.
1600
Stryn
-
Førde
Onsdag
25.06.
1900
Sogndal 2
-
Årdal
10. serierunde
Laurdag
21.06.
1400
Selje
-
Kaupanger
Søndag
22.06.
1500
Florø
-
Stryn
Laurdag
21.06.
1600
Førde
-
Fjøra
Laurdag
21.06.
1400
Høyang
-
Eid
Laurdag
21.06.
1600
Skavøypoll
-
Årdal
Søndag
22.06.
1600
TMFK
-
Sogndal 2
11. serierunde
Onsdag
25.06.
1900
Kaupanger
-
TMFK
Laurdag
28.06.
1600
Årdal
-
Høyang
Onsdag
25.06.
1900
Eld
-
Førde
Onsdag
25.06.
1900
Fjøra
-
Florø
Onsdag
25.06.
1900
Stryn
-
Selje
Måndag
30.06.
1900
Sogndal 2
-
Skavøypoll
12. serierunde
Laurdag
02.08.
1600
Stryn
-
TMFK
Laurdag
02.08.
1400
Fjøra
-
Selje
Laurdag
02.08.
1600
Eid
-
Florø
Laurdag
02.08.
1600
Årdal
-
Førde
Laurdag
02.08.
1500
Skavøypoll
-
Høyang
Måndag
04.08.
1900
Sogndal 2
-
Kaupanger
13. serierunde
Laurdag
09.08.
1400
Kaupanger
-
Stryn
Laurdag
09.08.
1500
TMFK
-
Fjøra
Laurdag
09.08.
1600
Selje
-
Eid
Laurdag
09.08.
1600
Florø
-
Årdal
Laurdag
09.08.
1600
Førde
-
Skavøypoll
Måndag
11.08.
1830
Høyang
-
Sogndal 2
14. serierunde
Fredag
15.08.
1900
Fjøra
-
Kaupanger
Laurdag
16.08.
1600
Eld
-
TMFK
Laurdag
16.08.
1600
Årdal
-
Selje
Laurdag
16.08.
1600
Skavøypoll
-
Florø
Laurdag
16.08.
1400
Høyang
-
Førde
Måndag
18.08.
1900
Sogndal 2
-
Stryn
15. serierunde
Laurdag
23.08.
1500
Florø
-
Høyang
Laurdag
23.08.
1600
Selje
-
Skavøypoll
Laurdag
23.08.
1600
TMFK
-
Årdal
Laurdag
23.08.
1600
Kaupanger
-
Eid
Laurdag
23.08.
1400
Stryn
-
Fjøra
Måndag
25.08.
1900
Førde
-
Sogndal 2
16. serierunde
Fredag
29.08.
1900
Årdal
-
Kaupanger
Fredag
29.08.
1900
Skavøypoll
-
TMFK
Laurdag
30.08.
1400
Høyang
-
Selje
Fredag
29.08.
1900
Førde
-
Florø
Fredag
29.08.
1900
Eid
-
Stryn
Måndag
01.09.
1900
Fjøra
-
Sogndal 2
17. serierunde
Laurdag
06.09.
1500
Selje
-
Førde
Laurdag
06.09.
1500
TMFK
-
Høyang
Laurdag
06.09.
1400
Kaupanger
-
Skavøypoll
Laurdag
06.09.
1600
Stryn
-
Årdal
Laurdag
06.09.
1600
Fjøra
-
Eid
Måndag
08.09.
1900
Florø
-
Sogndal 2
18. serierunde
Laurdag
13.09.
1400
Høyang
-
Kaupanger
Laurdag
13.09.
1600
Førde
-
TMFK
Fredag
12.09.
1745
Florø
-
Selje
Laurdag
13.09.
1600
Årdal
-
Fjøra
Laurdag
13.09.
1600
Skavøypoll
-
Stryn
Måndag
15.09.
1900
Sogndal 2
-
Eld
19. serierunde
Laurdag
20.09.
1500
TMFK
-
Florø
Laurdag
20.09.
1400
Kaupanger
-
Førde
Laurdag
20.09.
1500
Stryn
-
Høyang
Laurdag
20.09.
1400
Fjøra
-
Skavøypoll
Laurdag
20.09.
1600
Eid
-
Årdal
Måndag
22.09.
1830
Selje
-
Sogndal 2
20. serierunde
Fredag
26.09.
1900
Florø
-
Kaupanger
Laurdag
27.09.
1600
Selje
-
TMFK
Laurdag
27.09.
1600
Skavøypoll
-
Eld
Laurdag
27.09.
1400
Høyang
-
Fjøra
Laurdag
27.09.
1600
Førde
-
Stryn
Måndag
29.09.
1700
Årdal
-
Sogndal 2
21. serierunde
Laurdag
04.10.
1400
Kaupanger
-
Selje
Laurdag
04.10.
1400
Stryn
-
Florø
Laurdag
04.10.
1400
Fjøra
-
Førde
Laurdag
04.10.
1500
Eid
-
Høyang
Laurdag
04.10.
1500
Årdal
-
Skavøypoll
Måndag
06.10.
1900
Sogndal 2
-
TMFK
22. serierunde
Laurdag
11.10.
1500
TMFK
-
Kaupanger
Laurdag
11.10.
1500
Høyang
-
Årdal
Laurdag
11.10.
1500
Førde
-
Eld
Laurdag
11.10.
1500
Florø
-
Fjøra
Laurdag
11.10.
1500
Selje
-
Stryn
Laurdag
11.10.
1500
Skavøypoll
-
Sogndal 2
© Copyright Haugen Fotball 2008